OFERTA

CO OFERUJE NASZE BIURO RACHUNKOWE?

Poznaj od środka wszystkie nasze usługi księgowe
Nasze biuro rachunkowe wyróżnia się spośród innych podobnych placówek funkcjonujących na rynku indywidualnym podejściem do klienta. Staramy się poszerzać stale nasze umiejętności oraz wiedzę, aby doradzać jak najlepiej i by rozwiązywać każdy problem, z jakim mogą zgłosić się do nas klienci. Dotychczas stawiano przed nami różnorakie wyzwania i każdemu udało się sprostać. Ponieważ działamy na rynku usług finansowych już od wielu lat, nasze doświadczenie pozwoliło nam zjednać sobie dużą grupę stałych klientów. Zaufały nam nie tylko osoby prywatne, ale i firmy z różnych branż – zarówno niewielkie, jak i te zatrudniające bardzo liczny personel. Dzięki wsparciu naszej firmy przedsiębiorca nie musi się martwić o poprawne wypełnianie wszelkiej dokumentacji. Dodatkowo zajmujemy się również windykacją zaległych płatności na zlecenie klientów oraz prowadzeniem spraw kadrowych. Korzystając z naszych usług, mają Państwo gwarancję solidności i bezpieczeństwa powierzanych danych.
W naszej ofercie znajdą Państwo usługi z zakresu:
  • prowadzenia ksiąg przychodów i rozchodów KPIR
  • prowadzenie pełnej księgowości
  • powadzenie rozliczeń kadrowo i płacowych
  • sporządzanie sprawozdań na potrzeby urzędów i instytucji jak np US, ZUS, GUS
Mając na uwadze Państwa oczekiwania i wygodę, biuro rachunkowe TAX dostosowuje ofertę usług indywidualnie. Umożliwia to nam precyzyjną wycenę obsługi Państwa firmy, dając Państwu ofertę atrakcyjną cenowo zachowując jednocześnie wysoki standard obsługi księgowej. Bez względu na to, czy zdecydują się Państwo na księgowość czy obsługę kadrowo-płacową, mogą Państwo liczyć na najwyższy poziom świadczonych przez nas usług. Zapewniamy również bardzo atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Biura rachunkowe Tax zapewnia solidne i rzetelne podejście do każdego klienta. Każdy klient otrzyma indywidualną ofertę. Naszym priorytetem jest rzetelność i uczciwość oraz doskonała jakość naszych usług.

KSIĘGA PRZYCHODÓW I ROZCHODÓW

Prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów (KPiR) - mała księgowość

Usługa uproszczonej księgowości zawiera między innymi prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, a także podstawowe elementy rozliczania podatków dla firm z Torunia.

Więcej

PEŁNA KSIĘGOWOŚĆ

Prowadzenie ksiąg rachunkowych

Usługa prowadzenia ksiąg rachunkowych to kompletna oferta dla dużych przedsiębiorstw. Usługa pełnej księgowości obejmuje prowadzenie ksiąg handlowych, ewidencji ryczałtu, a także ewidencji niezbędnej dla podatku VAT i podatku dochodowego.

Więcej

KADRY I PŁACE

Obsługa kadr i płac - outsourcing kadrowo - płacowy

Prowadzenie kartoteki pracowników to bardzo ważny element organizacji finansów firmy. Obsługa kadr i płac obejmuje takie czynności jak przygotowywanie listy płac i ewidencji zwolnień lekarskich. Nasze biuro rachunkowe zapewnia także obsługę deklaracji ZUS i rozliczeń podatkowych pracowników.

Więcej

ROZLICZANIE PIT

Sporządzenie i wysyłanie deklaracji podatkowych/zeznań rocznych

Nie masz czasu na wypełnienie deklaracji podatkowej? Nie chcesz popełnić błędu? Nasze biuro rachunkowe zajmie się Twoimi podatkami. Przygotujemy dla Ciebie poprawną deklaracje podatkową. Roczne zeznanie wyślemy do właściwego urzędu. Koniecznie skorzystaj z usługi rozliczania PIT!

Więcej